-50%

Електроплита 1 комфорка Sea Breeze SB-060 біла | Переносна настільна електроплита UN-546 Плита домашня
1 134 ₴
567 ₴
- В наявності
- Код: 2a569obh8
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроплита 1 комфорка Sea Breeze SB-060 біла | Переносна настільна електроплита UN-546 Плита домашня
Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті
- Тип варильної поверхні: електрична
- Управління: механічне
- Потужність, кВт: 1
- Колір: білий
- Загальна кількість конфорок: 1
- Кількість електричних конфорок: 1
- Потужність конфорок, кВт: 1
- Розмір конфорок, мм: 160
- Покриття робочої поверхні: емаль
- Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
- Термостат: 80-420°С Індикатор увімкнення





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Всі види доставки та оплати!
- Актуальна наявність товару
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Свої фото і відео товарів!
- Багато задоволених клієнтів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Seabreeze |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Товар | Електроплита 1 комфорка Sea Breeze SB-060 біла , Переносна настільна електроплита , UN-546 Плита домашня |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴









