
Бездротова електробритва MAGIO MG-184 | Машинка для стрижки волосся | Тримір IX-771 для бороди
1 662 ₴
831 ₴
- В наявності
- Код: 96686rr
Бездротова електробритва MAGIO MG-184 | Машинка для стрижки волосся | Тримір IX-771 для бороди
Машинка для стрижки волосся Magio MG-184 дозволяє не тільки економити свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря, але й ніколи не коригувати свою стрижку Такий аксесуар буде просто незамінним для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно Вона виконана у стильному дизайні та проста у використанні Потужний, але тихий двигун працює якісно і без вібрацій Леза з титановим покриттям дозволяють машинці добре справлятися із завданням Ергономічний черешок машинки добре лягає в руці, що дозволяє комфортно працювати Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожна стрижка була безпечною та приємною Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки в комплекті У наборі цієї моделі ви знайдете 4 гребеня, що дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 12 мм Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить дорослим та дітям У комплект також входять гребінець, ножиці та олія
Характеристики:
- Номінальна потужність: 9-25 Вт
- Максимальна потужність: 25 Вт
- Низький рівень шуму
- Довгий шнур 2,4 м
- Верхнє лезо: керамічне покриття
- Нижнє лезо: покриття титану
- Самозаточувані ножі





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Багато задоволених клієнтів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Всі види доставки та оплати!
- Актуальна наявність товару
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Кількість насадок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Товар | Бездротова електробритва MAGIO MG-184 , Машинка для стриження волосся бездротова , Тример IX-771 для бороди |
- Ціна: 831 ₴









