Топ
-50%

Тактичний рюкзак 25 л похідний військовий рюкзак високої якості колір хакі туристичний
1 326 ₴
663 ₴
- В наявності
- Код: jh538tc51
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний рюкзак 25 л похідний військовий рюкзак високої якості колір хакі туристичний
Шукайте компактний рюкзак туристичний чи штурмовий? Ця модель здатна вирішити обидві ці завдання, причому однаково успішно
Такі чоловічі рюкзаки беруть у короткі туристичні походи або в тривалі поїздки на велосипеді
Всі ці активності вимагають наявності певних речей, які точно не будуть зайвими

-
Тип: Армійський тактичний рюкзак;
-
2 великі відділення на блискавці;
-
Дві додаткові фронтальні кишені;
-
Розмір: 45х24х22;
-
Об’єм: ~25 л;
-
Для кого: Унісекс;
-
Матеріал: Оксфорд;
-
Вага: 0,9 кг

Позитивні якості:
-
Додаткові кишені та відділення у головному відсіку;
-
Є стропи Molle для кріплення підсумків;
-
D-подібні кільця на лямках для підвішування спорядження;
-
Зручні плечові ремені з регулюванням;
-
Ущільнена дихаюча спинка, що рівномірно розподіляє навантаження;
-
Бічні стяжки, що регулюють товщину рюкзака;
-
Зручна ручка для перенесення в руці

Що вже говорити про бойові вилазки, коли додаткові місця для зберігання ніколи не будуть зайвими, при цьому важлива компактність і зручність навіть якщо доведеться пересуватися бігом Цей тактичний рюкзак камуфляж має відмінну місткість при порівняно невеликому розмірі
У нього є безліч кишень і відділень, тому кожна річ має своє місце
Спинка та лямки анатомічної форми з м’якого дихаючого матеріалу





- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 25 л |
| Товар | Тактичний рюкзак, похідний рюкзак, 25 л, тактичний похідний військовий рюкзак. JF-951 Колір: хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴









