Топ

Рюкзак військовий тактичний для походу 40 л штурмовий рюкзак туристичний кріплення MOLLE
659 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44731zd
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рюкзак військовий тактичний для походу 40 л штурмовий рюкзак туристичний кріплення MOLLE
Тактичний рюкзак призначений для застосування з різною метою З його допомогою можна здійснювати бойові завдання різного ступеня складності Мисливці та рибалки вважають за краще використовувати тактичний рюкзак, оскільки він має всі необхідні для цієї якості

Рибалкам також підійде тактичний рюкзак, Ви зможете укомплектувати його додатковими елементами, використовуючи систему кріплення MOLLE Тактичний рюкзак дозволяє здійснювати багатокілометрові марш-кидки без зупинки Купити такий тактичний чорний рюкзак ви можете прямо зараз у нас на сайті за вигідною ціною

Характеристики:
-
Тип: чоловічі рюкзаки / туристичний рюкзак
-
Колір: оливковий
-
Пол: унісекс
-
Матеріал: оксфорд
-
Лямки регулюються
-
Особливості: водовідштовхувальний матеріал, система Molle
-
Розмір: 50x40x20 см
-
Об’єм: 40 л





- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- безпечна покупка (ПромОплата
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 40 л |
| Товар | Рюкзак військовий тактичний для походу 40 л, Штурмовий рюкзак, Військовий тактичний PM-333 рюкзак туристичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴









