Топ
-50%

Щітка фен для волосся з обертанням стайлер фен гребінець для волосся 3 в 1 для швидкого укладання волосся
1 524 ₴
762 ₴
- В наявності
- Код: o44ds1z25
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка фен для волосся з обертанням стайлер фен гребінець для волосся 3 в 1 для швидкого укладання волосся
Стайлер – фен для волосся Gemei GM 4828, потужність 1000W, 3 насадки, фен побутовий, фен перукарський!

Стайлер Gemei GM-4828 – це багатофункціональний прилад для краси Вашого волосся, він дозволить створювати різні чарівні образи щодня GM-4828 – це фен з трьома різними насадками, за допомогою яких можна створювати безліч видів зачісок: кучері – дрібні та великі, обсяг, брашинг, будь-які складні укладання, все, на що вистачить фантазії

Стайлер дбайливо сушить волосся, не завдає шкоди його структурі і, завдяки насадкам, що автоматично обертаються, забезпечує ефективне стійке укладання Gemei GM-4828 підійде для будь-якого типу та довжини волосся і стане незамінним помічником для Вашої краси щодня

Характеристики:
-
Виробник: Gemei
-
Країна виробник: Китай
-
Тип: Стайлери повітряні
-
Тип харчування: Мережа 220 В
-
Споживана потужність: 1000 0 (Вт)
-
Кількість насадок: 3
Комплектація:
-
Стайлер для волосся Gemei GM-4828
-
Насадки (3 шт)
-
Коробка





- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Керамічне покриття | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Товар | Фен браш з обертанням Gemei Gm-4828 , Стайлер фен гребінець для волосся , Фен щітка з NJ-712 обертовою насадкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴









