Топ

Портативний зарядний пристрій живлення Power Bank Solar 90000 mAh повербанк з LED ліхтарем сонячна батарея
333 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4468b9o
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний зарядний пристрій живлення Power Bank Solar 90000 mAh повербанк з LED ліхтарем сонячна батарея
Solar Charger 90000mAh Power Bank унікальний пристрій, що поєднує в собі функції портативного заряду і яскравого LED ліхтарика з трьома режимами освітлення Сонячний зарядний пристрій Power Bank 90000 mAh виручить у критичній ситуації та значно продовжить час автономної роботи ваших улюблених девайсів: смартфонів, плеєрів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв Спеціальні індикатори, розміщені на торці панелі, повідомлять про рівень заряду, що залишився

Solar Charger 90000 mAh Power Bank– пристрій, який поєднав у собі всі переваги компактних сонячних панелей, універсальних зовнішніх акумуляторів та LED ліхтарів Корпус Power Bank 30000 mAh виконаний з міцного металу, також прилад має цілу низку систем захисту, які запобігають короткому замиканню, надлишковому рівні заряду, повному і мимовільному розряду, а також перегріву Ліхтарик має 20 LED діодів, які забезпечують яскраве світло Наявність трьох режимів освітлення повна яскравість, 50% яскравості дозволять вибрати оптимальний, а режим SOS подати сигнал

Неоціненну допомогу цей пристрій надасть на рибалці, у поході, у всіх випадках, коли немає можливості зробити зарядку штатним способом Підзарядку можна проводити в будь-якому місці під сонячними променями, що падають У режимі резервного акумулятора можна накопичувати заряд від мережі, а потім підзарядити плеєр або мобільний телефон У комплекті із зарядним пристроєм постачаються кабель заряджання USB-microUSB На портативному зарядному пристрої є два роз’єми USB для заряджання техніки та роз’єм miniUSB для заряджання самого Power Bank

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-
Типи підтримуваних пристроїв: мобільні телефони, цифрові камери, MP3, MP4 плеєри та ін
-
Можливість одночасно заряджати два пристрої;
-
Ємність акумулятора: 90000 mAh(маркування) (заявлена виробником);
-
Led індикатори заряду;
-
Металевий корпус;
-
Вбудований LED ліхтарик на 20 світлодіодів;
-
Заряджання від мережі та сонячного світла;
-
Вхідна напруга: 5V – 1A;
-
Вихідна напруга 1: 5V – 1A;
-
Вихідна напруга 2: 5V – 2 1A;
-
Розмір: 120х74х23 мм

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
Сонячний зарядний пристрій Power Bank 90000 mAh;
-
Кабель USB-microUSB;
-
Коробка



- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka

- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 90000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від сонячної енергія |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | LED лампа |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 23 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Заряджання батареї | От сети, От USB |
| Товар | Портативний зарядний пристрій Power Bank Solar 90000 mAh, переносна зарядка для DL-397 телефона, Повербанк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴









