Топ
-50%

Чоловіча сумка-слінг тактична плечова сумка кобура наплічна чорна універсальна універсальна
934 ₴
467 ₴
- В наявності
- Код: 3n8e374v
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-слінг тактична плечова сумка кобура наплічна чорна універсальна універсальна
Тактична сумка з якісної та міцної тканини Cordura 1000D
Сумка має в комплекті кобуру під пістолет, знімну кобуру, можна зняти, також на сумку можна прикріпити шеврон

Тактична сумка універсальна, має 6 кишень, може помістити всі необхідні речі (документи, пістолет, балончик та інші аксесуари)
У сумці є механізм миттєвого відкидання основного відділення, для швидкого використання пістолета

Характеристика:
-
виконана з міцної тканини – Cordura 1000D
-
кобура в комплетці (знімна кобура, при необхідності можна зняти)
-
спеціальний швидкий доступ до пістолета!
-
якісна фурнітра з ЄС
-
з переда є кріплення-липучка для шевронів
-
6 зручних кишень
-
тканина водонепроникна
-
ремінь регулюється

Розміри:
-
висота – 26 см,
-
ширина – 19 см,
-
глибина – 7 см

Сумка якісна та дуже практична, кількість обмежена, замовляйте зараз, відправка щодня по всій Україні!





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Стан | Нове |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Спортивний |
| Матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Сумка-кобура наплічна , Чоловіча сумка-слінг тактична плечова , Сумка для прихованого PK-746 носіння пістолета |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴









