-50%

Сумка через плече кежуал чоловіча Чоловічі шкіряні сумки | Чоловічі сумки ER-686 через плече
1 318 ₴
659 ₴
- В наявності
- Код: 1981lhi9w
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка з натуральної шкіри чоловіча, месенджер шкіряний CY-938 чорний, якість
Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри 100%, сумка має 3 основні кишені, середній розмір, відмінно підходить на кожен день та на подарунок
Характеристика:
- натуральна шкіра
- розміри: висота: 25 см, ширина: 19 см
- три основні відділення
- металеві якісні замки та фурнітура
- високі якісні сумки
- міцна фурнітура
- ремінь регулюється
Завдяки високій якості виготовлення та дизайну, ця модель обов’язково стане Вашою улюбленою сумкою





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Передплата на картку!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Багато задоволених клієнтів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Актуальна наявність товару
- Всі види доставки та оплати!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Сумка через плече кежуал чоловіча , Чоловіча шкіряна сумка , Чоловічі сумки ER-686 через плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴









