Топ
-50%

Тактична сумка з тканини сумка кобура через плече сумка месенджер універсальна чорна
680 ₴
340 ₴
- В наявності
- Код: 6zcr9847v
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактична сумка з тканини сумка кобура через плече сумка месенджер універсальна чорна.
Якщо Ви потребуєте стильної і водночас нічим не примітної універсальної сумки, то сумка тактична для прихованого носіння зброї саме для Вас Компанія випустила досить цікаву тактичну сумку, яка має безліч варіантів застосування, а саме: «сумка кобура через плече».
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
Сумка має зручний і практичний ремінець, який можна відрегулювати по довжині завдяки спеціальному фіксатору, тому Ви зможете її носити як на рівні пояса, так і на рівні грудної клітини для швидкого доступу до важливих елементів, як-от: ліхтарик, газовий балончик або ж пневматичний пістолет

На лицьовому боці сумки присутній клапан, який закриває основне відділення на липучках Застібки надійно фіксують клапан і навіть під час інтенсивного ходіння або бігу не дадуть змоги йому відкритися
Також на лицьовій частині сумки є відділення, з прихованою блискавкою, на всю ширину сумки У передній кишені також можна помістити гаманець або важливі документи (паспорт або документи на машину)

Клапан сумки прикриває основне відділення, яке закривається на блискавку Відділення в 2 рази більше, ніж відділення на лицьовій частині сумки На протилежному боці від кишеньок основному відділенні присутнє ще одне невелике відділення на блискавці, в якому Ви можете зберігати цінні або дуже важливі для Вас речі
Але найважливішим і найцікавішим є відділення на тильній стороні сумки воно також обладнане блискавкою

МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Дуже товста тканина з нейлону щільністю 1000D, що має спеціальну структуру нитки, має водовідштовхувальне просочення та поліуретанове покриття Тканину під час виробництва обробляють кілька разів, і завдяки цьому вона виходить дуже якісною, неймовірно міцною та зносостійкою.
Тканина обробляється в кілька прийомів, і покриття виходить дуже якісним і має дуже довгий термін експлуатації

В НАЯВНОСТІ КОБУРА В КОМПЛЕКТІ!
Основні особливості:
Розмір сумки 270 мм х 230 мм
Ширина плечового ременя 38 мм
Якісна фурнітура
Прихована кишеня для зброї зі швидким доступом
Матеріал: тканина
Наявність кобури
-
Кількість відділень: 4
-
Колір: Чорний
-
Тип сумки: Месенджер/Поштова
Розмір: Середній -
Відділення: 1 основне, 2 основних, 3 основних, Відділення для дрібниць,
Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону
Виробник: Власне виробництво
Країна виробник: Україна
Форма: Квадратна -
Стиль: Спортивний
Ширина: 20 мм
Тип застібки: Липучка
Стан: Новий
Колір: Чорний
Жорсткість: Середньої жорсткості
Підкладка: Так





- Укрпошта
Точка видачі Rozetka
Нова пошта
- Передоплата на карту!
Накладений платіж!
Безпечна угода (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Да |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Спортивний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Липучка |
| Кількість відділень | 4 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 см |
| Довжина | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 20 мм |
| Товар | Сумка месенджер із КОВОРОЮ. Тактична сумка з тканини, сумка-кобура через плече, сумка UH-671 тактична наплічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴











