-50%

Чоловіча шкіряна сумка месенжер сумка для документів шкіряний месенджер чоловічий чорний
1 238 ₴
619 ₴
- В наявності
- Код: 2x9n9fz63
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка месенжер сумка для документів шкіряний месенджер чоловічий.
Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри 100%, сумка має 3 основні кишені, середній розмір, відмінно підходить на кожен день та на подарунок

Характеристика:
-
натуральна шкіра
-
розміри: висота: 25 см, ширина: 19 см
-
три основні відділення
-
металеві якісні замки та фурнітура
-
високі якісні сумки
-
міцна фурнітура
-
ремінь регулюється

Завдяки високій якості виготовлення та дизайну, ця модель обов’язково стане Вашою улюбленою сумкою
Вироби з натуральної шкіри підходять передусім тим, хто цінує якість, оскільки натуральна шкіра відрізняється в першу чергу своєю зносостійкістю, еластичністю, екологічністю та простотою у догляді
Стан: Новий
Тип застібки: Замок
Розмір: Середній
Довжина: 150
Колір: Чорний
Ширина: 30
Стиль: Молодіжний
Жорсткість: Середньої жорсткості
Форма: Прямокутна
Тип сумки: Месенджер/Поштова
Висота: 200
Матеріал: Натуральна шкіра




- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka

- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Чоловіча шкіряна сумка , Ділова сумка месенджер , Чоловіча сумка MI-616 для документів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴










