Топ
-50%

Чоловіча сумка-слінг тактична шкіряна плечова борсетка сумка через плече сумка рюкзак на груди
1 174 ₴
587 ₴
- В наявності
- Код: 7nc3286zd
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-слінг тактична шкіряна плечова борсетка сумка через плече сумка рюкзак на груди
Шукайте ідеальну сумку, створену з якісної натуральної шкіри флотар? Шкіряна чоловіча сумка, виготовлена з такої шкіри, це те, що вам потрібно! Ця сумка легко помістить все, що вам потрібно від гаманця до різних дрібничок, і все це в стильному виконанні

Ось деякі переваги цієї сумки:
-
Виконана з якісної натуральної шкіри флотар, що робить її міцною та довговічною
-
Має 3 відділення на замочках, що забезпечує максимальну організацію та безпеку для ваших речей
-
Ремінь регулюється, що дозволяє носити його на плечі з максимальним комфортом
-
Розміри сумки: висота – 30см, ширина 17см, товщина 8 см Це робить її ідеальною для щоденного використання та подорожей
-
Якісна фурнітура та пошиття забезпечують додаткову міцність та довговічність

Загалом, ця шкіряна сумка є стильним та практичним вибором для будь-якого чоловіка, який шукає надійний спосіб носити свої речі із собою
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Надійна металева блискавка
-
Регульований ремінець через плече
-
Якісний матеріал
-
2 передні зовнішні кишені на замку
-
1 задня зовнішня кишеня на замку
-
унісекс для чоловіків та жінок





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴









