Топ
-50%

Чоловіча бананка універсальна нагрудна сумка бананка містка через плече на пояс
800 ₴
400 ₴
- В наявності
- Код: gt6763ky4
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча бананка універсальна нагрудна сумка бананка містка через плече на пояс
Сумка на пояс / сумка через плече / бананка чоловіча, жіноча
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-
Сумка зроблена з якісної і міцної еко-шкіри;
-
Має 3 кишені: великий середній відділ, всередині якого є потайна кишеня і ще один передній відділ
-
Розмір: 32x16x6 см;
-
Максимальний обсяг – 125 см;
-
Ремінь регулюється по довжині;
-
Професійне пошиття,
-
Європейська фурнітура YKK;
-
Сумка тримає форму;
-
Всередині підкладка;
-
Унісекс – підходить для дівчат і чоловіків;





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YKK |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 0.5 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴









