Топ

Обігрівач тепловентилятор Domotec електрична повітродувка підлоговий обігрівач для дому
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3261w8g
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тепловентилятор дуйка Domotec MS 5901 відрізняється високою швидкістю обігріву приміщення Буквально 10 хвилин – і ви насолоджуєтеся теплом та комфортом; Потужність приладу складає 2000 Вт, тому можна обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів
Відображається індикатор роботи, який підкаже про підключення до мережі Три режими швидкості дозволяють обігріти кімнату настільки швидко, наскільки це потрібно Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція Спіральний тип нагріву має більшу температуру та швидкість обігріву, ніж аналогічні моделі

Завдяки компактним розмірам вентилятора та зручною ручкою для перенесення можна помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів
Характеристики:
-
Потужність: 2000 Вт (2,0 кВт);
-
Напруга: 220 В;
-
Частота: 50 Гц;
-
Сила струму: 9 А;
-
Рекомендована площа обігріву: 22 кв м ;
-
3 режими роботи: просто вентилятор (без нагріву), обігрів потужністю 1000 Вт і 2000 Вт;
-
Висока продуктивність тепла;
-
Наявність регульованого термостата;
-
Захист від перегріву;
-
Світлова індикація роботи;
-
Корпус виготовлений із теплостійкого пластику;
-
Спіральний нагрівальний елемент;
-
Сучасний дизайн

Обладнання:
Дуйка
Кількість режимів роботи: 3
Потужність нагріву: 2000 Вт
Рекомендована площа номера: 22 кв.м
Тип управління: Механічний
Країна походження: Китай
Споживана потужність: 2000 Вт
Колір корпусу: Білий
Вага: 0,82 гр
Висота: 270 мм
Ширина: 225 мм
Тип установки: підлоговий
Тип нагрівального елементу: відкритий спіральний нагрівач
Стан: Новий
Виробник: Domotec




- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Ні |
| Захист від перегрівання | Так |
| Товар | Нагрівач тепловентилятор (дуйка) Domotec MS-5901, Вітродуйка нагрівач, Електрична дуйка, MB-596 2 квт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









