
Машинка для стрижки GEMEI GM-811, професійна електробритва, машинка для стрижки KW-270 волосся провідна
1 008 ₴
504 ₴
- В наявності
- Код: 32fj951hp
Машинка для стрижки чоловіча GEMEI GM-811 / Машинка для стрижки чоловіча / Машинка для ON-133 стрижки чоловіча
Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм) Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно
Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки;
- Виробник: Gemei;
- Модель: GM 811;
- Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- Насадки: насадка-гребінь (4 шт );
- Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- Тип управління: повзункове;
- Ширина ножа: 4,5 мм;
- Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- Колір: чорний;
- Потужність: 9 Вт;
- Харчування: мережа;
- Тип двигуна: вібраційний;
- Особливості: низький рівень шуму
Комплектація:
- Машинка для стрижки GM 811;
- 4 насадки;
- Щітка для чищення;
- гребінець;
- Ножиці





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Всі види доставки та оплати!
- Багато задоволених клієнтів!
- Свої фото і відео товарів!
- Актуальна наявність товару

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Виробник | Gemei |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Товар | Машинка для стриження GEMEI GM-811, професійна електробритва, машинка для стриження KW-270 волосся дротова |
- Ціна: 504 ₴









