Топ

Портативний нагрівач повітря тепловий вентилятор портативний обігрівач для будинку вітродуйчик в розетку
476 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7m199lt7k
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативний нагрівач повітря тепловий вентилятор портативний обігрівач для будинку вітродуйчик в розетку

Портативний обігрівач Flame Heater подарує вам тепло в кухні, спальні, дитячій, вітальні та офісі – загалом, скрізь де ви перебуватимете Його компактний розмір і невелика вага дозволяє його брати з собою будь-куди Температуру обігріву можна регулювати за допомогою пульта д/в А його надзвичайний декор, у вигляді імітації каміна, що горить, створить затишок у вашому будинку

Портативний обігрівач Flame Heater – це компактний прилад, який підключається прямо до розетки, не займаючи вільного місця Не дивлячись на свій компактний розмір, він є потужним джерелом тепла, що перетворює холодну кімнату в тепле і затишне містечко Він не споживає багато енергії, але може прогріти цілу кімнату площею до 20 кв м Яскравий дисплей відображає температуру Підключіть обігрівач до будь-якої розетки та натисніть кнопку І одразу розпочнеться обігрів Але найцікавіше в тому, що тепер вам не треба буде постійно підходити до обігрівача, щоб налаштувати необхідний режим роботи у комплекті з ним йде спеціальний шлях дистанційного керування

Обігрівач Flame Heater JIEJIA стане чудовим доповненням до вашого інтер’єру, у нього передбачена вбудована панель, яка світиться, а всередині створюється імітація каміна, що горить, на який так приємно дивитися

Портативний міні тепловентилятор Камін, характеристики:
-
Потужність: 900 W;
-
Можливість дистанційного керування за допомогою пульта дистанційного керування;
-
Тип кріплення: настінний (в розетку), поворотний механізм вилки забезпечує можливість встановлення в розетки з вертикальним і горизонтальним розміщенням гнізд
-
Таймер автовимкнення: до 12 годин;
-
М’яке мерехтливе підсвічування (функція нічника);
-
Регулювання швидкості роботи тепловентилятора: 2 режими швидкості;
-
Регулювання температури обігріву: 15-30 градусів Цельсія;
-
Габаритні розміри (висота, ширина, глибина): 18х10 5х7 5 см;
-
Вага: 400 р

Компактний обігрівач Flame Heater, комплектація:
-
Тепловентилятор;
-
Картонна упаковка




- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka

- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FLAME |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Потужність обігріву | 900 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Товар | Портативний нагрівач Flame Heater 900 Вт, тепловий вентилятор, нагрівач для SK-541 дому, вітродуйчик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴









