Топ
-50%

Автоматична електрична точилка для ножів електронна точилка поворотна точилка для ножів
528 ₴
264 ₴
- В наявності
- Код: e72l7zkb72
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична електрична точилка для ножів електронна точилка поворотна точилка для ножів
Наточити ніж за допомогою точилки для ножів під силу навіть жінці!
Добре заточений ніж на кухні – мрія кожної господині чи мисливця Заточення ножів справа складна та трудомістка Необхідно знати, як правильно точити ніж та мати досвід
Точилка для ножів виконує заточування інструменту протягом декількох секунд
Перевагою даної точилки є можливість заточування ножів із зубчастим лезом та заточування ножиць

Для того щоб Ваш ніж знову був гострий, потрібно лише провести кілька разів лезом ножа взад-вперед спеціальним роз’ємом на корпусі точила Те саме потрібно зробити для ножиць і викруток з вузькою та широкою основою
Прилад для заточування інструментів виготовлений із високоякісного матеріалу, що гарантує його довговічність у використанні
Тепер у Вас завжди під рукою буде добре і правильно заточений ніж – достатньо купити точило для ножів та ножиць

Перевага:
-
пластиковий корпус;
-
металеві елементи для заточування;
-
металевий внутрішній корпус;
-
харчування 220 В;
-
потужність 50 Гц, 20 Вт
-
роз’єм для заточування ножів, ножиць, викруток з вузькою та широкою основою;
-
розміри 15 х 9 х 6 см





- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка електрична |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 360 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Точила для ножів ELECTRIC SHARPENER 220В, Електронне точило, Поворотне точило KC-925 для ножів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴









