
Надувний матрац Intex для будинку сну плавання кемпінгу якісний водонепроникний 137/191/25 см
1 020 ₴
820 ₴
- В наявності
- Код: 137/191/25
Цей багатофункціональний та портативний надувний виріб – є чудовим рішенням для цього! Вони легкі, компактні та зручні для перевезення, ідеальні для дому та відпочинку на природі. Завдяки анатомічній формі та ефекту повітряної подушки, вони забезпечують неперевершений комфорт.
Розмір 137/191/25 см . Полуторний

Чудово підходять для розміщення гостей або кемпінгу, ці меблі можна використовувати як вдома, так і на відкритому повітрі - біля басейну, у дворі чи альтанці. Практичний та доступний вибір для якісного сну де завгодно. З нашими надувними меблями ви завжди почуватиметеся як вдома, де б ви не були.

Можливості використання на воді! Водостійкість гарантована!Завдяки водонепроникним характеристикам, цей надувний виріб відмінно підходить для застосування на воді. Він ідеально відповідає потребам розваг на пляжі або басейні, забезпечуючи 100% відпочинок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 820 ₴





