Топ
-50%

Насос для перекачування палива занурювальний для перекачування дизеля бензину 12В 12л/хв
706 ₴
353 ₴
- В наявності
- Код: ay9w4f825
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для перекачування палива занурювальний для перекачування дизеля бензину 12В 12л/хв
Насос для перекачування дизпалива від компанії “Rewolt” Серія занурювальних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24в Дані насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, хорошій продуктивності та довговічності

На відміну від аналогів насоси від компанії “Rewolt” вже обладнані додатковим фільтром у вигляді алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос а також збільшує їх термін роботи

Особливості:
-
Підходить для стандартних бочок;
-
Насос підходить для перекачування рідкого масла, дизельного палива, мазуту та води;
-
Насос підключається до постійного струму 12;
-
У комплекті підручник з використання;
-
Не використовуйте насос для твердих рідин, як бензин або розчинник;
-
Корпус насоса нержавіюча сталь

Характеристики:
-
Модель: SL016B;
-
Напруга: 12В;
-
Струм: 7A;
-
Кількість обертів холостого ходу (об/хв): 4500 об/хв;
-
Зовнішній діаметр: 38 мм;
-
Максимальна швидкість перекачування: 20-25 л/хв;
-
Довжина кабелю: 3 м;
-
Максимальна подача палива: 6 м;
-
Максимальний робочий струм: 1 5 А;
-
Вихід під шланг: 5/8” (16 мм, шланг у комплект не входить);
-
Фільтр: алюмінієва сітка;
-
4 опори-ніжки для стійкості у вертикальному положенні;
-
Довжина кабелю живлення з “крокодилами”: ~2 м;
-
Розмір насоса (висота x діаметр): 14 7 x 3 8 см;
-
Вага: 320 гр;
-
Тип палива: дизель, гас, вода
Комплектація:
-
Насос;
-
Упаковка





- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 12 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Тип насоса | Електричний (від прикурювача) |
| Продуктивність | 12 літрів/хв |
| Товар | Насос заглибний для перекачування палива дизелю бензину REWOLT Fuel/Diesel Pump PR-921 12В 12 л/хв |
| Довжина кабелю | 2м |
| Діаметр насоса | 55 мм |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Дозволені рідини | Олія, дизель |
| Ток | 7А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴








