Топ

Стрічка світлодіодна гнучка самоклейна для підсвічування освітлення яскрава 12 V
291 ₴
- Немає в наявності
- Код: p268g26g1mp
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічка світлодіодна гнучка самоклейна для підсвічування освітлення яскрава 12 V
Гнучка світлодіодна стрічка – це модуль освітлення, який складається з гнучкої основи, нанесених на неї струмопровідних доріжок, резисторів і світлодіодів, а також керуючих елементів

-
Ширина стрічки 1 см,
-
товщина близько 2 мм,
-
а довжина в бобіні 5 м
LED стрічка відмінно підійде для підсвічування, оскільки має високий рівень яскравості і великий кут світіння дорівнює 120° На стрічці розташовані діоди трьох кольорів зелений, синій, червоний

Особливістю даної стрічки є можливість вибору кольорів та відтінків освітлення Що дозволять створити феєрію кольору, приносячи в дизайн вашого простору новизну та неповторний стиль Багатокольорова світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB використовується для підсвічування архітектурних та інтер’єрних елементів Арки, стельові та декоративні ніші підвісні стелі, барні стійки, світлопрозорі конструкції будуть вигідно освітлені, а пульт управління світлодіодною стрічкою RGB дозволить вибрати стиль освітлення за вашим смаком та настроєм

Гнучка світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB виконана на основі гнучкої самоклеючої плати з міцним клейовим шаром Є можливість поділу на відрізки без втрати їхньої працездатності, кожна ділянка може використовуватися окремо Працює на низьковольтній напрузі 12V (постійного струму DC), що забезпечує безпеку та економічність використання

Основні характеристики світлодіодної стрічки SMD 5050 RGB:
-
Режими: різке перемикання (швидко), різке перемикання (повільно), плавне перемикання (швидко), плавне перемикання (повільно), статичний режим
-
Кількість кольорів та відтінків: 16;
-
Напруга живлення: 12V DC/3А;
-
Джерело живлення: постійний струм;
-
Максимальне світіння: 72 W;
-
Споживана потужність: 100-240 V /0 3 А;
-
Клас енергозбереження: А;
-
Кут світіння: 120 градусів;
-
Кількість світлодіодів: 300 шт на 5 м (60 шт на метрі);
-
Модель світлодіодів: SMD 5050;
-
Ступінь захисту IP65 (від пилу та вологи);
-
Розмір: довжина: 500 см, ширина: 1 см, висота: 0 25 см;
-
Підключення через USB
Комплектація:
-
Лента R5050 (5м),
-
Контролер bluetooth wifi,





- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 0.25 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 72 Вт |
| Клас стрічки | Економ |
| Товар | Led 5050 rgb комплект , Комплект гнучка світлодіодна стрічка , Світлодіодна стрічка rgb SK-756 led 5050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴









