Топ

Лапи боксерські вигнуті V'Noks швидкісні лапи рукавиці шкіряні в комплекті 2 шт чорні
1 675 ₴
- В наявності
- Код: 60129
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лапи боксерські швидкісні V'Noks шкіряні вигнуті у комплекті 2 шт чорні.
Боксерські лапи Smart Boxing Machine від V'Noks виготовлені з натуральної шкіри Nappa виняткового вироблення та найвищої якості.
Анатомічно правильне становище руки тренера забезпечується завдяки спеціальній «кульці» у сфері долоні.
Щільний багатошаровий наповнювач чудово поглинає удар.
Невелика ударна площа лап дозволить відпрацювати швидкість та точність удару. Невелика вага лап дозволяє працювати зі снарядом більш тривалий час, за винятком втоми рук тренера.
Лапи щільно та комфортно сідають на руці за рахунок шкіряної «кишені» для рук: відсіки для кожного пальця прострочені окремо та передбачена перфорація для доступу повітря. Виконані лапи у стильному дизайні: поєднання чорної та сірої шкіри та сірий логотип вже стали візитною карткою серії Boxing Machine від V'Noks.
Розмір лап - 15 * 17 * 5 см. У комплекті 2шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Тип | Лапа-рукавичка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 17 см x 15 см x 5 см |
| <delivery | Да |
| Система вентиляції | перфорація на кишені для руки |
| наповнення лапи | легка багатошарова піна високої щільності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴













