Топ

Бинти боксерські для рук боксу кікбоксингу мма єдиноборств V'Noks Black чорні 4,5 м
278 ₴
- В наявності
- Код: 40222
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінти боксерські V'Noks Black для рук боксу кікбоксингу мм єдиноборств чорні 4,5 м
Практичний варіант для будь-якого спортсмена від V'Noks
Бінти боксерські V'Noks (Вінокс) 4,5 м використовуються для фіксації зап'ястя та захисту рук під час занять різними видами бойових мистецтв: боксом, кіксбоксингом, ММА, муай тай.
Виконані в чорному кольорі, відрізняються помірною еластичністю (склад: 70% бавовна, 30% нейлону), прикрашені лейблами бренду. Завдяки максимальній довжині дозволяють виконувати різні види обмотки.
особливості:
• довжина – 4,5 м, ширина – 5 см;
• виготовлені із якісного натурального бавовняного волокна з невеликим додаванням синтетики;
• добре вбирають вологу, забезпечуючи комфорт під час інтенсивної роботи;
• підходять для будь-якого розміру рук;
• відрізняються підвищеною зносостійкістю.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Тип | Еластичні бинти |
| Матеріал | Бавовна/нейлон |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 5 см |
| Кількість | 2 |
| Особливості | Застібка липучка |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| довжина бинта | 4,5 м |
| ширина бинта | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴




