Топ
-34%

Швидкі бинти для боксу єдиноборств з гелем RDX Inner Gel Black розмір XL чорні
1 286 ₴
848 ₴
- В наявності
- Код: 10407
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гелеві бинти RDX INNER GEL можуть замінити бійцям не тільки традиційні боксерські бинти, а й легкі снарядні рукавички.
Технологія INNER GEL дозволяє вам відчувати легкість і безпеку звичайних боксерських бинтів, зберігаючи час на одягання і знімання з руки.

Матеріал преміум якості забезпечить міцність і довговічність
Придатні для прання в пральній машинці

Посилені T3 шви
Еластичний матеріал забезпечує зручну і щільну посадку цих рукавичок як на кулаці, так і на зап'ясті.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Тип | Бинт-рукавичка |
| Матеріал | Бавовна/нейлон |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 5 см |
| Розмір | XL |
| Кількість | 2 |
| Особливості | Петля для великого пальця, Застібка липучка |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| гель | Да |
| довжина бинта | 70 см |
| ширина бинта | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴



