Топ

Пади гнуті для тайського боксу та єдиноборств RDX Red (1шт) відпрацювання ногами руками ліктями.
3 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11011
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пади гнуті для тайського боксу та єдиноборств RDX Red (1шт) відпрацювання ногами руками ліктями.
Дизайн та пошиття забезпечують комфортну посадку на руці та області зап'ястя. Допомагає уникнути ударів по кистях рук утримувачем.
Вставка на внутрішній стороні пада, що запобігає ковзанню по руці.
Спеціальні канали на внутрішній стороні пада забезпечують стабільне положення падів на руці.
Натуральний вигин на ударній поверхні зручніший для завдання ударів.
IMT гелієве наповнення.
Працюючи легкими тайпедами невеликого розміру, тренер знімає з рук зайве навантаження.
Потрійна фіксація на руці, що ідеально підходить для тайського боксу. Можливо опрацьовувати удари ногами, ліктями, колінами та кулаками. Прекрасно лягають на передпліччя, не сковуючи рухів рук людини, що їх тримає.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Тип | Лападани |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 19 см |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 37 см x 19 см x 8 см |
| фіксація | потрійна фіксація складається з ручки та двох зворотних липучок |
| <delivery | Да |
| наповнення пед | супер легка піна високої щільності з повітряними каналами та інтегрованим з-х шаровим 'IMT' гелем, плюс додатковий гелевий шар у ударній зоні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴













