Топ
-37%

Бинти боксерські RDX Fibra Red червоні для рук боксу кікбоксингу мма єдиноборств 4.5 м
994 ₴
626 ₴
- В наявності
- Код: 10405
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бинти боксерські RDX Fibra Red червоні для рук боксу кікбоксингу мм єдиноборств 4.5 м
Бінти чорного кольору, склад бинту: 30% бавовни та 70% поліестер.
У комплекті ви отримуєте пару бинтів.
Складові бинту
матеріал
30%-бавовна,70%-мікрофібра
довжина бинта
4,5 м
ширина бинта
5см
Характеристики
вигляд
Бінти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Тип | Еластичні бинти |
| Матеріал | Бавовна/нейлон |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 5 см |
| Кількість | 2 |
| Особливості | Застібка липучка |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| довжина бинта | 4,5 м |
| ширина бинта | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴






