
Тример чоловічий Kemei KM-600 універсальний 11 в 1 для стрижки волосся та гоління бороди та OC-610 носа, бездротовий
762 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3r176k6
Тример чоловічий Kemei KM-600 універсальний 11 в 1 для стрижки волосся та гоління бороди та OC-610 носа, бездротовий
З машинкою Kemei KM 600 11 в 1 неохайна щетина стане доглянутою та стильною – достатньо лише одного руху руки Ця машина однозначно стане незамінною річчю кожного чоловіка Якщо Ви досі думаєте, чи варто його купувати, то відкиньте сміливо сумніви та оформлюйте замовлення, адже в даному наборі є все, що необхідно для охайності чоловіка Безперечні переваги та приємна вартість зробили цю бритву бестселером продажів на світовому ринку
Набір для стрижки волосся Kemei, є універсальною машинкою для стрижки з 11 насадками Дві насадки для стрижки ширини, насадки регулювання довжини 3-12 мм, триммер для носа, дизайнерський триммер, вузький триммер, сіткова бритва, насадка 3-4,5 мм Леза з нержавіючої сталі, вбудований акумулятор та індикатор заряду Відмінний набір на всі випадки життя замість кількох приладів Вам достатньо мати один такий
Характеристики:
- Працює триммер від акумулятора;;
- Заряджається від мережі 220В;
- Потужність – 5W;
- Час заряджання акумулятора – 8 годин
Комплектація:
- Насадки для стрижки (3мм, 6мм, 9мм, 12мм);
- Вузький триммер для малюнків;
- Тример для носа та вух;
- Тример для бороди;
- Тример для тіла;
- Бритва





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Свої фото і відео товарів!
- Актуальна наявність товару
- Багато задоволених клієнтів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Всі види доставки та оплати!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 10 |
| Виробник | Kemei |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример чоловічий Kemei KM-600 універсальний 11 в 1 для стриження волосся й гоління бороди й OC-610 носа, бездротової |
- Ціна: 762 ₴









