Топ

Набір для малювання у валізі єдиноріг з олівцями фломастерами фарбами 145 предметів кейс алюмінієвий
618 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6obw18761
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір для малювання у валізі єдиноріг з олівцями фломастерами фарбами 145 предметів кейс алюмінієвий
У ньому є 145 предметів на всі випадки: кілька видів олівців, фломастери, фарби, дитина зможе скуштувати всі стилі промальовування, при цьому ви не витратите зайві гроші У комплекті Ви знайдете все, що потрібно для «фарбової творчості»: фарби, олівці, фломастери та інші дрібні аксесуари прямо “під рукою”, що досить зручно як для художника-початківця, так і для більш досвідченого!

Особливості:
-
Допомагає реалізувати будь-які творчі мистецькі задуми;
-
Кожен аксесуар в окремому осередку – нічого не загубиться;
-
Велика палітра кольорів та відтінків для найвишуканіших робіт;
-
Мінімум місця у складеному вигляді;
-
Зручно брати в подорож;
-
Всі зовнішні елементи декору та предмети для малювання виготовлені з якісних матеріалів ;
-
Відмінний подарунок на будь-яке свято

Комплектація:
-
Олійні фарби 24 шт
-
Пастель 24 шт
-
Фломастери 33 шт
-
Кольорові олівці 28 шт
-
Акварельні фарби 24 шт
-
Пензли 4 шт
-
Контейнери для фарб 2 шт
-
Прості олівці 2 шт
-
Замішана гумка
-
Ластик
-
Точилка
-
Кейс





- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 9 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 145 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Дитячі набори творчості Єдиноріг 145 предметів, Валізи для малювання, Набір для творчості YP-322 у валізі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴








