
Тепловентилятор Domotec MS-5903 2в1, ветродуйка обігрівач, електрична дуйка, SP-770 тепловентилятор дуйка
520 ₴
- Немає в наявності
- Код: s5d6erp626
Тепловентилятор Domotec MS-5903 2в1, ветродуйка обігрівач, електрична дуйка, SP-770 тепловентилятор дуйка
Тепловентилятор-дуйка DOMOTEC MS-5903 2в1 – електроприлад, який обігріває приміщення за рахунок інтенсивного безперервного пропускання великого об’єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора Його використання зручне та вигідне у приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка комфортних температур, але й потрібне швидке досягнення температур при обігріві
Три режими швидкості дозволяють регулювати інтенсивність роботи, а поворотні механічні перемикачі допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція
Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дозволяють помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів Якісна техніка цієї фірми відрізняється надійністю та функціональністю у доступній ціновій категорії
Характеристики:
- Споживана потужність-220 0(Вт)
- Потужність обігріву-2400 0(Вт)
- Рекомендована площа приміщення-20 0(кв м)
- Тип нагрівального елемента-Відкритий спіральний нагрівач
- Кількість режимів роботи-3
- Тип управління-Механічне
- Тип установки-підлоговий





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Свої фото і відео товарів!
- Багато задоволених клієнтів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Всі види доставки та оплати!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Актуальна наявність товару

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Висота | 270 мм |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Товар | Тепловентилятор Domotec MS-5903 2в1, вітродуйка нагрівач, електрична дуйка, SP-770 тепловентилятор дуйка |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 520 ₴





