
Обігрівач тепловентилятор (дуйка) Suntera FHW-101, Вітродуйка обігрівач, Електрична дуйка, UX-438 2 кВт
642 ₴
- Немає в наявності
- Код: 576jy1v2
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обігрівач тепловентилятор (дуйка) Suntera FHW-101, Вітродуйка обігрівач, Електрична дуйка, UX-438 2 кВт
Основні характеристики
- Тип:підлоговий
- Призначення:побутовий
- Режим нагрівання: 2
- Потужність:2000 Вт
- Площа обігріву: до 22 кв м
- З терморегулятором
- Режим вентилятора
- Матеріал лопат:пластик
- Колір:білий
- Електроживлення: 220 – 240 В, 50 Гц





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Свої фото і відео товарів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Всі види доставки та оплати!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Багато задоволених клієнтів!
- Актуальна наявність товару
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Suntera |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Висота | 270 мм |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Товар | Нагрівач тепловентилятор (дуйка) Suntera FHW-101, Вітродуйка нагрівач, Електрична дуйка, UX-438 2 квт |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴









