Топ
-50%

Машинка для стрижки волосся домашня машинка для стрижки з безліччю насадок машинка для стрижки чоловіча
1 130 ₴
565 ₴
- В наявності
- Код: y7ec922q7t
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки волосся домашня машинка для стрижки з безліччю насадок машинка для стрижки чоловіча
Машинка для стрижки волосся Gemei GM 550 – це модель для людей, які вимагають від пристроїв солідності та безвідмовності Машинка для стрижки волосся Gemei GM 550 є універсальним апаратом для стрижки волосся будь-якої жорсткості З її допомогою Ви зможете зробити красиву стрижку, підрівняти бороду або вуса, і все це лише змінивши насадки

Машинка для стрижки волосся Gemei GM 550 має міцний наконечник, що забезпечує безаварійну роботу Регулювання довжини проводиться як на самій машинці так і двома двосторонніми насадками 3, 6, 9, 12 мм, які в сукупності з гострими керамічними лезами дозволяють вести чисту та гладку стрижку, без ривків та пропущених волосків А наявність запасного акумулятора виключить ситуації з акумулятором, що сів

Зручний, ергономічний корпус дозволяє впевнено тримати Gemei GM 550 в руках без остраху, що машинка вислизне, або Ви зіпсуєте зачіску рукою, що раптом здригнулася Придбання Gemei GM 550 дає Вам перевагу перед іншими, адже тепер Ви більш мобільні у виборі зачіски

Особливості бездротової машинки для стрижки волосся Gemei GM 550:
-
сучасний дизайн, висока якість,
-
2 двосторонні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм,
-
титанова головка з лезом із білої кераміки,
-
знімна головка для легкого чищення,
-
ергономічна форма, зручно лежить у руці,
-
професійний ексцентричний потужний двигун
-
автоматична система заряджання,
-
захист від перевантаження та перегріву батареї, забезпечуючи його довговічність,
-
працює від акумулятора,
-
заряджання від мережі 220В

Характеристики бездротової машинки для стрижки волосся Gemei GM 550:
-
тип: акумуляторна машинка для стрижки волосся,
-
керамічні леза,
-
потужність: 3W,
-
працює як від вбудованої батареї NiMH, так і від мережі,
-
залізні леза,
-
висока мобільність та маневреність,
-
регульована довжина 0,8-2 мм,
-
2 двосторонні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм,
-
акумулятор NiMH 1 000 mAh,
-
час заряджання: до 8 годин,
-
час роботи від одного акумулятора: до 60 хвилин (заявлено виробником)
Комплектація бездротової машинки для стрижки волосся Gemei GM 550:
-
машинка для стрижки,
-
запасний акумулятор,
-
заряджання,
-
щітка для очищення,
-
2 змінні насадки двосторонні,
-
масло


- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Товар | Машинка для стриження волосся домашня GEMEI GM-550 , Окантувальна машинка , Машинка для UJ-698 стриження чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴









