Топ
-50%

Годинник електронний настільний LED годинник що світиться з будильником і термометром від мережі та від батарейок
784 ₴
392 ₴
- В наявності
- Код: 3i97c98h
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник електронний настільний LED годинник що світиться з будильником і термометром від мережі та від батарейок

Годинник електронний VST-862S-4 виконаний з сучасним і стильним дизайном
Прикрасить годинник буквально будь-яку квартиру, будинок або студію
Завдяки мінімуму деталей, стилізовані під дерево, чудово впишуться в різні стилі інтер’єру: від класики і до лофта

У неактивному стані годинник у буквальному сенсі зливається з обстановкою
Годинник покритий дуже тонким шаром шпону, через який просвічуються світлодіоди
Живлення годинника відбувається від 4 шт ААА батарейок або через USB порт

Годинник має додаткові функції будильника, термометра і бездротової зарядки для телефону Дуже зручно покласти телефон прямо на годинник для його заряджання, а не шукати мережну зарядку і вставляти кабель у телефон

Характеристики:
-
Яскравість на 50% з 6 вечора до 7 ранку автоматично
-
Адаптер DC 5V або 4 x1 5V AAA батареї (до комплекту не входять)
-
Кілька варіантів будильника
-
Температура відображається у градусах Цельсія або Фаренгейта
-
Формат часу може бути 12 або 24 години
-
Розміри: 170х55х90 мм

Живлення: Здійснюється від чотирьох батарейок типу ААА або через USB від зовнішнього блока живлення DC5V/500 мА Також всередині вже встановлено літієву батарею для збереження інформації про час і виставлені будильники в пам’яті при відключенні живлення або розряд батарей
Будильник: Можно встановити три будильники Дзвонить будильник протягом однієї хвилини досить голосно Вимикається будь-яка з трьох кнопок
Яскравість дисплея: Дисплей має чотири режими яскравості L0, L1, L2, L3 C 18-00 яскравість автоматично перетворюється на режим L1 й у 7-00 перетворюється на вихідне положення Загалом уночі не особливо заважають у будь-якому з режимів яскравості, при цьому вдень теж добре видно
Налаштування: Для налаштування годинника на задній поверхні є 3 кнопки SET, UP, і DOWN призначення яких непогано описано в інструкції (натискання на кнопки супроводжується звуковим сигналом) Для скидання всіх налаштувань батарейного відсіку знаходиться кнопка RESET

Комплектація:
-
Електронний годинник
-
Кабель живлення для адаптера USB (довжина 1 м)
-
Інструкція


- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Індекси |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴









