Топ

Плойка для волосся три хвилі стайлер для укладання з керамічним покриттям плойка щипці
544 ₴
- Немає в наявності
- Код: t1444aawq7
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плойка для волосся три хвилі стайлер для укладання з керамічним покриттям плойка щипці

Інноваційний інструмент
Плойка потрійна хвиля VGR V-595 Professional 3-barrel Curling Iron – інноваційний інструмент для творчого стилю вашого волосся З потужністю 90 Вт вона забезпечує швидке та ефективне створення зачіски без додаткових зусиль З діаметром щипців (хвиль) 22 мм і трьома щипцями, ця плойка дозволяє створювати глибокі та довготривалі хвилі, які підкреслять ваш стиль та красу

Бездоганні зачіски
Кожен елемент цієї плойки працює на результат, створюючи при цьому бездоганні зачіски Завдяки трьом щипцям ви можете одночасно обробляти більше волосся, що дозволяє значно економити час та зусилля А з довжиною шнура 2 метри ви отримуєте свободу рухів та зручність використання без обмежень

Створюйте неповторні образи
Ця плойка VGR V-595 – ідеальний інструмент як для професіоналів, так домашнього використання Вона стане вашим надійним помічником у створенні неповторних образів, надійно фіксуючи хвилі та надаючи вам впевненості у кожній зачісці

Переваги щипців 3 хвилі:
-
Швидке нагрівання за 60 секунд
-
Температура нагрівання – до 220°
-
Поворотний шнур на 360°
-
Високоякісне керамічне покриття підвищеної термостійкості та міцності
-
Ергономічний дизайн та невелика вага

Характеристики:
-
Матеріал: АБС-пластик, турмалінова кераміка;
-
Напруга 110 ~ 220 V 50Гц;
-
Потужність: 90 Вт;
-
Діаметр прасок (хвиль): 22 мм
-
Кількість прасок: 3 шт
-
Довжина шнура 2 метри




- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Ні |
| Діаметр щипців | 22 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 180 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вибір типу волосся | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴









