Топ

Плойка для волосся п'ять хвиль стайлер для укладання з керамічним покриттям плойка щипці
641 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4a7w1gn2z7
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плойка для волосся п'ять хвиль стайлер для укладання з керамічним покриттям плойка щипці
Плойка 5-хвильова VGR V-597 для створення розкішних яскравих локонів у короткий термін Плойка п’ять хвиль надає Вам можливість різноманітного укладання волосся
Користуватися таким інструментом легко та безпечно
Ви можете з її допомогою створити розкішні хвилі або пишну шапку кучериків

Витратьте лише кілька хвилин на укладання, закріпіть її крапелькою лаку або гелю, і у Вас буде зачіска на заздрість будь-якій голлівудській зірці
Дана плойка має керамічне покриття, яке повільно, але рівномірно розігрівається, має гладку поверхню, завдяки чому легко ковзає по волоссю, не перегріває його, завдаючи меншої шкоди порівняно з металевими прасками та плойками
Два температурні режими: 180 і 220 градусів
="" src="https://images.prom.ua/6065043524_w1280_h1280_cid3863792_pid2278965392-82069465.jpg?fresh=1" style="width:630px;height:630px">
Зручна конструкція даної плойки дозволить Вам закручувати дуже великі пасма в локони, що заощадить Ваш час Завдяки зручній конструкції головки цієї плойки, Ви ні в якому разі не зможете обпектися, коли триматимете її
Підставка з нержавіючої сталі дозволить остудити плойку перед тим, як Ви її приберете, і захистить поверхню від пропалювання
Підходить для абсолютно різних типів і волосся і гарантує результат незалежно від того, пряме у Вас волосся або кучеряве від природи

Особливості:
-
Ручка приладу виконана з електрично нейтральних матеріалів;
-
При зберіганні приладу зручно скористатися фіксатором;
-
Діаметр напрямних плойки складає – 16 мм;
-
Шнур механізму гнучкий, виконаний з особливо міцного та екологічно безпечного полімерного матеріалу Виделка приладу має зручну ергономічну форму

Характеристика:
-
Фірма: VGR;
-
Модель: V-597;
-
Споживана потужність: 90 Вт;
-
Тип живлення: Від мережі 220 В;
-
Кількість режимів роботи: 2;
-
Терморегулятор: Так;
-
Керамічне покриття: Так;
-
Діаметр: 16 мм;
-
Затискач для фіксації: Так;
-
Кількість температурних режимів: 2;
-
Максимальна температура нагрівання: 220 градусів;
-
Мінімальна температура нагрівання: 180 градусів;
-
Індикатор роботи: Так;
-
Термоізольований наконечник: Так;
-
Довжина мережевого шнура: 1,85 м

Комплектація:
-
Плойка VGR V-597;
-
Інструкція (англійською мовою);
-
Фірмова заводська коробка

- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Ні |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 180 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.85 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴









