
Машинка для стрижки волосся VGR V-120 тример електробритва для бороди з великими насадками OZ-879 від мережі
433 ₴
- Немає в наявності
- Код: ge554w3vm6
Бритва тример для бороди VGR V-120 / Машинка чоловіча для гоління / GL-338 Професійна електробритва
Машинка триммер VGR V 120 поєднує машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними насадками (від 3 до 20 мм) Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию
Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові
Головною перевагою даної моделі є наявність насадок – 3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, а також насадки з правим та лівим ухилом для зручного моделювання бороди
У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез
ОСОБЛИВОСТІ:
- Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- Вона функціональна і проста в управлінні;
- Машинка працює від мережі;
- Петелька для підвішування плойки;
- Має стильний дизайн;
- Зручно лягає в руці і має легку вагу;
- Ідеальний помічник у відрядженнях
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: VGR V 120;
- Тип: Машинка для стрижки;
- Тип живлення: від мережі 220 Вт;
- Габарити (ДхШхГ): 18,5 x 6,8 x 5,2 см;
- Ріжучі леза з кераміки високою точністю;
- Тип чищення: сухий;
- Регулювання довжини: змінні насадки;
- Кількість змінних насадок: 8 (3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, з правим ухилом, з лівим ухилом)
- Встановлення довжини стрижки: від 3 до 20 мм;
- Петелька для підвішування плойки;
- Вага: 0,43 кг;
- Довжина шнура: 2 м :
- Колір: чорний





Умови доставки
- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Актуальна наявність товару
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Багато задоволених клієнтів!
- Всі види доставки та оплати!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 8 |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 20 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Бритва тример для бороди VGR V-120 / Машинка чоловіча для гоління / GL-338 Професійна електробритва |
- Ціна: 433 ₴




