
Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-075, Машинка для стрижки волосся XE-172 домашня, Електромашинка
488 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5s9aq5l51
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-075, Машинка для стрижки волосся XE-172 домашня, Електромашинка





Умови доставки
- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Всі види доставки та оплати!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Свої фото і відео товарів!
- Багато задоволених клієнтів!
- Актуальна наявність товару
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Кількість насадок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Максимальна довжина стриження | 7 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся й бороди VGR V-075, Машинка для стриження волосся XE-172 домашня, Електромашинка |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴









