Топ
-50%

Борцовська гума 8 мм джгут спортивний гума для тренувань еспандер для плавця боксера лижника
120 ₴/м
60 ₴/м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8 мм резина
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гума (Еспандер) підходить для індивідуальних та групових тренувань. Борцовская гума використовується для фізичних вправ, вкладених у збільшення сили удару.
Ціна вказана за 1 метр, ріжемо будь-яку довжину.
Довжину вказуйте при замовленні в кількості.
Оптимальна довжина гуми для тренувань 5-6 метрів
Для боксерів та борців рекомендую діаметр 8-10 мм.
Для силових занять – діаметр 12-14-17 мм.
Сила напруги:
8мм (14-23 кг)
10мм (19-34 кг)
12мм (32-40 кг)
14 мм (42-55 кг)
17 мм (53-75 кг)
Діаметр 8мм. (Приблизно на вагу 50-65 кг)
Діаметр 10 мм. (приблизно на вагу 65-75 кг)
Діаметр 12 мм. (Приблизно на вагу 80-100 кг)
Діаметр 14 мм. (приблизно на вагу 100-120 кг)
Ціна за 1 метр. Продається на відріз від 1 метра
Від 100 метрів – оптова ціна
Текстура, форми та моделі пропонованих товарів повністю відповідають вимогам Міжнародної Федерації спорту. При виробництві застосовуються сучасні технології та високоякісні матеріали.
Еспандер-шнур – це універсальний спортивний інвентар.
Він допоможе задіяти ті групи м'язів, які звичайними вправами накачати дуже важко.
Цей тренажер підійде як професійним спортсменам, так і тим, хто завжди хоче тримати своє тіло в тонусі.
Він допоможе натренувати м'язи рук, ніг, спини, грудей та преса.
Його можна використовувати як удома, так і в залі, зі шведською стінкою і без неї.
Призначений як для індивідуальних, так групових тренувань.
Еспандер - це плетений шнур із поліефірної нитки із сердечником (наповнювачем) із латексних (гумових) ниток.
В основі джгута знаходиться еластична гума. Вона створює необхідний опір під час розтягування шнура. Як оболонка використовується міцна та довговічна поліестрова тканина. Вона захищає виріб від механічних пошкоджень. До того ж завдяки наявності водовідштовхувальних властивостей ця тканина практично не забруднюється. Має дуже високу міцність та зносостійкість.
Гума представлена українським виробником, який завоював довіру споживачів. Це гарантія найвищої якості!
Модель виконана у практичному чорному кольорі.
Для швидкого замовлення напишіть в чат


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Еспандер лижника/боксера |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Опір | 23 кг |
| Конструкція | Трубчаста |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 0.8 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 8 мм |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴/м














