-50%

Мангал розкладний великий (4820152617415) CY-47
2 970 ₴
1 485 ₴
- В наявності
- Код: s8286yt2kr
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔎 Мангал розкладний великий (4820152617415) CY-47
🛠️ Великий дворівневий мангалКемпінгпризначений для приготування їжі (м’яса, птиці, риби, овочів) на відкритому повітрі. Ідеальне рішення для приготування шашлику на природі, дачі.
🛠️ Готові шашлики можна розмістити на верхньому ярусі, щоб не остигали. Мангал під час транспортування можна розібрати.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вага | 9.5 кг |
| Вигляд | Мангал |
| Конструкція | Розкладні |
| Розміри | 58.35 × 36.45 × 69.8 см |
| Форма | Прямокутні |
| Матеріал | Сталь |
| Додаткові характеристики | Матеріал: вуглецева сталь Товщина сталі: 1.5 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай Україна |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Мангал розкладний великий (4820152617415) CY-47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴

