Топ
-50%

Столик з висувним ящиком стільчик для дитини 70×45×51 білий з деревом для хлопчика дівчинки для ігор навчання
6 800 ₴
3 400 ₴
- В наявності
- Код: TD-94207
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик з висувним ящиком стільчик для дитини 70×45×51 білий з деревом для хлопчика дівчинки для ігор навчання

Комплект столик і стілець для дитини
-
Безпечні для дитини — м’які гумові кромки.
-
Містка висувна шухляда для зручного зберігання та ігор.
-
Сучасний дизайн і стійка конструкція.
-
Матеріали високої якості, безпечні для дітей та дозволені для контакту з їжею.

Правильно підібраний стілець допомагає організувати зручний і безпечний простір
-
Спинка під кутом 14,5 см забезпечує комфорт під час сидіння.
-
Сидіння на висоті 30,5 см дозволяє дитині зручно ставити ніжки.
-
Поперечна планка підсилює конструкцію та робить її стійкою.

Переваги стільця
-
Ламіноване покриття захищає меблі та спрощує догляд.
-
М’яка кромка на кутах забезпечує безпеку дитини.
-
Анатомічний кут між спинкою та ніжками запобігає розгойдуванню.
-
Усі гвинти комплектуються заглушками в колір меблів.

Добре підібраний стіл допомагає організувати зручний простір
-
Велика стільниця 67×40 см — достатньо місця для навчання, творчості та їжі.
-
Практична висувна шухляда замість незручної полички.
-
Шухляда висувається на 27 см по кулькових напрямних і дуже містка.

Переваги столу
-
Місце для ніг 40 см — за столом можуть сидіти навіть двоє дітей.
-
Висота стільниці — 50 см, відповідає висоті стільця.
-
Використовуються матеріали високої якості із заокругленими краями.
-
Елементи іншого кольору обклеєні товстою кромкою для безпеки.
-
Округла кромка захищає підлогу від подряпин.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Вікова група | Для дітей |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість столів у групі | 1 шт. |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Ростова група | № 1 |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | мобільний |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 40 мм |
| Глибина стільниці | 40 мм |
| Довжина стільниці | 67 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 70 |
| Зрістова група | № 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴







