Топ
-50%

Чоловічий шкіряний рюкзак універсальний міський рюкзак для роботи і поїздок чорний функціональний класичний
5 180 ₴
2 590 ₴
- В наявності
- Код: 68932
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний рюкзак універсальний міський рюкзак для роботи і поїздок чорний функціональний класичний

Особливості та переваги:
-
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий.
-
Якісна фурнітура.
-
Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
-
Підходить під 15' ноутбука та документи формату А4.

Характеристики
-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Виробник: Туреччина;
-
Колір: чорний;
-
Розміри (ШхВхГ) 41х31х16

Структура
-
(1) одне основние відділення;
-
(2) 2 кишені на лицьовій стороні;
-
(3) 3 кишені всередині та 2 кишені з боку

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 41 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Вага | 2000 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴









