Топ
-50%

Чоловічий діловий портфель з натуральної шкіри сумка чоловіча офісна через плече практична для бізнесу чорна
5 980 ₴
2 990 ₴
- В наявності
- Код: TD-92941
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий діловий портфель з натуральної шкіри сумка чоловіча офісна через плече практична для бізнесу чорна

Особливості та переваги:
-
Виготовлений із натуральної шкіри преміум-класу, міцний та довговічний.
-
Чорний класичний дизайн із металевою сріблястою фурнітурою для елегантного вигляду.
-
Розмір 39х29х10 см оптимальний для ноутбука до 15" та документів.
-
Продумане основне відділення та додаткові кишені для зручної організації речей.
-
Надійна металева фурнітура та текстильна підкладка гарантують тривалий термін служби.

Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Виробник: Туреччина;
-
Колір: чорний;
-
Розміри (ШхВхГ): 39х29х10

Структура:
-
(2) основних відділення на блискавці;
-
кілька внутрішніх кишень;
-
(3) зовнішні кишені закриваються за допомогою блискавки;
-
Регульований плечовий ремінь та ручки

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | 2 основних |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 2 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴









