Топ

Сумка-барсетка чоловіча через плече гладка чорна з натуральної шкіри месенджер через плече з ручкою
3 380 ₴
- В наявності
- Код: TD-86573
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-барсетка чоловіча через плече гладка чорна з натуральної шкіри месенджер через плече з ручкою

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 19 х 24 х 8.
Структура:
- (2) два основні відділення;
- (1) одна зовнішня відкрита кишеня під накидкою;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.

Опис:
Доволі вмістовна чоловіча сумка через плече, виконана з м'якої високоякісної натуральної шкіри.
Два основних відділення рівномірні, одне з них має бокову кишеню на блискавці, а також кишеню відкритого типу.

З тильної частини сумки знаходиться кишеня на блискавці, а з лицьової частини – глибоке відділення без застібки під накидкою.
Відділення застібаються за допомогою якісної фурнітури.
Внутрішнє оздоблення сумки - щільна підкладка.
Ремінь сумки текстильний, не знімний.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴










