Топ
-50%

Столик і стільчик дитячий ведмедик білий з ящиком для олівців розмальовок книг для навчання малювання ігор
6 500 ₴
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 36095
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик і стільчик дитячий ведмедик білий з ящиком для олівців розмальовок книг для навчання малювання ігор
Характеристики:
Стіл із шухлядою:
-
Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
-
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
-
Глибина ящика: 6 см
-
Ширина ящіиа: 34 см
-
Довжина ящика: 30 см
-
Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
-
Висувний механізм ящика
Стільчик розміри:
-
Висота від підлоги — 26 см.
-
Ширина — 26 см.
-
Глибина — 24 см.
Особливості наших меблів:
-
Цікавий дизайн
-
Просте збирання
-
Надійна та зручна у використанні конструкція
-
Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно до госту для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.

Висувний ящік для зберігання речей
⠀
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | для творчості |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість місць | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Ростова група | № 1 |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | мобільний |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 10 кг |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴













