Топ
-50%

Дитячий прямокутний стіл і стілець метелик з білим сидінням комплект для хлопчика і дівчинки для навчання ігор
4 380 ₴
2 190 ₴
- В наявності
- Код: 110112
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий прямокутний стіл і стілець метелик з білим сидінням комплект для хлопчика і дівчинки для навчання ігор
Характеристики:
Стіл прямокутний:
-
Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
-
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
-
Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток

Стільчик розміри:
-
Висота від підлоги — 26 см.
-
Ширина — 26 см.
-
Глибина — 24 см.

Особливості наших меблів
-
Цікавий дизайн
-
Просте збирання
-
Надійна та зручна у використанні конструкція
-
Підходить для навчання та ігор

Виготовлений відповідно з ДСТУ для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Опори | дерево |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴










