-15%

Надувний матрац двоспальний 152/203/25 см Intex для дому сну плавання кемпінгу якісний водонепроникний
1 310 ₴
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 152/203/25
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей багатофункціональний та портативний надувний виріб – є чудовим рішенням для цього! Вони легкі, компактні та зручні для перевезення, ідеальні для дому та відпочинку на природі. Завдяки анатомічній формі та ефекту повітряної подушки, вони забезпечують неперевершений комфорт.
Розмір 152/203/25 CМ. ДВОМІСНИЙ

Чудово підходять для розміщення гостей або кемпінгу, ці меблі можна використовувати як вдома, так і на відкритому повітрі - біля басейну, у дворі чи альтанці. Практичний та доступний вибір для якісного сну де завгодно. З нашими надувними меблями ви завжди почуватиметеся як вдома, де б ви не були.

Можливості використання на воді! Водостійкість гарантована!Завдяки водонепроникним характеристикам, цей надувний виріб відмінно підходить для застосування на воді. Він ідеально відповідає потребам розваг на пляжі або басейні, забезпечуючи 100% відпочинок.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 270 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2003 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2003 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴



