Топ

Жіночий шкіряний рюкзак міський чорний на блискавці якісний місткий практичний практичний
3 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73590
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий шкіряний рюкзак міський чорний на блискавці якісний місткий практичний практичний

Характеристики:
Виробник: TidinBag
Тип: Рюкзак
Розміри (см): 23 х 32 х 13
Колір: Чорний
Матеріал: натуральна шкіра.

Структура:
- (1) одне основне відділення з перегородкою;
- (1) одна внутрішня бічна кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (2) дві зовнішні вертикальні кишені на блискавці;
- (1) одна зовнішня горизонтальна кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні відкриті кишені;
- (1) один знімний кольоровий плечовий ремінь.

Опис:
Якісний шкіряний міський рюкзак у чорному кольорі.
Дуже красивий і стильний рюкзачок виготовлений із натуральної телячої шкіри високої якості. Усередині має одне основне містке відділення, через тканинну перегородку ще одне невелике та додаткові кишені та відсіки в підкладці.

На лицьовій стороні розташовані оригінальні дві вертикальні та горизонтальні кишені на блискавках. Вся фурнітура з міцного нікелю під срібло.
Зручна та практична модель рюкзака ідеально підійде для міських прогулянок, роботи та для навчання!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴









