Топ
-30%

Чоловічий шкіряний ремінь для джинсів з пряжкою автомат універсальний регульована довжина
950 ₴
665 ₴
- В наявності
- Код: 8490
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний ремінь для джинсів з пряжкою автомат універсальний регульована довжина
Опис:
Чоловічий шкіряний ремінь.
Якісні матеріали, стильна пряжка та акуратний зовнішній вигляд.
Ремінь виконаний з натуральної шкіри та металевої фурнітури.
Купуючи шкіряний ремінь, ви вже дуже заощаджуєте, адже він прослужить вам роки.
За потреби ремінь можна вкоротити під свій розмір.
Лицьова сторона ременя захищена від вологи, жиру та агресивних середовищ.
Догляд – мінімальний (сухе чищення).
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Колір чорний
-
Розміри (Ш х В см): 125 х 3,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 125 мм |
| Ширина ремня | 3.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴










