Топ
-50%

Чоловічий зручний шкіряний портфель для ноутбука та документів чорний класичний
3 900 ₴
1 950 ₴
- В наявності
- Код: N76955
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий зручний шкіряний портфель для ноутбука та документів чорний класичний

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 28 × 8.

Структура:
- (1) одна кишеня на блискавці з тильного боку;
- (1) одне основне відділення;
- (3) три кишені на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна внутрішня кишеня.

Опис:
Філософія творців торгової марки Tiding Bag полягає у прагненні сьогодні задовольнити ті потреби покупця, які стануть актуальними лише завтра. Якщо ви віддаєте перевагу функціональним речам, багато працюєте, постійно пересуваєтеся по світу і дратуєтесь, помічаючи найменші вади — обирайте вироби бренду Tiding. Вироби бренду Tiding Bag вибирають люди, пріоритетом яких є комфорт та функціональність.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | 1 основний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴









