Топ

Шкіряний рюкзак жіночий стильний чорний міський міський класичний зручний жіночий рюкзак трансформер
3 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51124
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряний рюкзак жіночий стильний чорний міський міський класичний зручний жіночий рюкзак трансформер

Характеристики:
-
Виробник: TidinBag
-
Тип: Рюкзак
-
Розміри (см): 25 х 33 х 14
-
Колір: Чорний
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Країна виробника: Туреччина.

Структура:
-
(1) одне основне відділення;
-
кишені всередині;
-
(1) одне додаткове відділення на блискавці;
-
(2) дві зовнішні кишені на блискавці;
-
(2) дві бічні зовнішні кишені;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴










