Топ
-50%

Чорний чоловічий гаманець-клатч на дві блискавки з натуральної шкіри місткий великий зі зручною ручкою портмоне
3 780 ₴
1 890 ₴
- В наявності
- Код: MC-801
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний чоловічий гаманець-клатч на дві блискавки з натуральної шкіри місткий великий зі зручною ручкою портмоне

Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Колір: чорний
-
Розміри (ШхВхГ, см): 20х11х3,5

Структура:
-
(6) шість відділень для купюр;
-
(1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
-
(8) вісім секцій під картки;
-
(4) чотири широкі плоскі кишені;
-
(1) один знімний ремінь на зап'ястя;
-
(1) один ремінь на долоню.

Опис:
Чоловічий гаманець із двома роздільними відділеннями стане ідеальним рішенням для тих, хто розпоряджається великими сумами грошей.
У кожній частині знаходиться по 3 вмістовні секції для купюр.
Крім того, в одній з них є кишеня-перегородка на блискавці, в якій зручно зберігати монети.

Місцем для кредитних карток є секції на стінках шкіряного чоловічого гаманця.
Носити виріб дуже зручно, оскільки в ньому передбачено ремінь на долоню, а також ремінець, що знімається на зап'ястя.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 11 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴









