Топ
-51%

Чорний чоловічий гаманець-клатч на блискавці з натуральної шкіри вертикальний універсальний
3 398 ₴
1 649 ₴
- В наявності
- Код: MC-802-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний чоловічий гаманець-клатч на блискавці з натуральної шкіри вертикальний універсальний

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 20х11х3

Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (1) одна плоска кишеня-перегородка;
- (8) вісім секцій під картки;
- (2) дві широкі плоскі кишені;
- (1) один знімний ремінь на зап'ястя;
- (1) один ремінь на долоню.

Опис:
Чоловічий гаманець оснащений ремінцем для тримання його на долоні та ременем на зап'ястя. Це дозволяє використовувати аксесуар як клатч, так і портмоне. Модель відрізняється особливою вмістовністю, оскільки має три відділення для банкнот.
Вони розділені двома кишенями-перегородками. При цьому одна із них закривається на блискавку, де можна потім зберігати монети.
Кредитки розміщуються всередині по бокам гаманця, що дозволяє їх швидко виймати.
Виріб виконаний із натуральної шкіри з фактурною поверхнею, яка ідеально поєднується з металевою блискавкою.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴









