Топ
-50%

Маленьке чорне портмоне на магніті з затискачем універсальне компактне
2 180 ₴
1 090 ₴
- В наявності
- Код: MC-101Н-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленьке чорне портмоне на магніті з затискачем універсальне компактне

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 9х10х2,5

Структура:
- (1) одне відділення для купюр;
- (3) три секції для пластикових карток;
- (1) одна внутрішня монетниця на блискавці;
- (1) один металевий затискач для купюр.

Опис:
Чоловічий портмоне в одне складанння фіксується магнітом.
Для банкнот призначене одне відділення, а також надійний затискач.
При необхідності з одного боку виробу у трьох секціях зручно зберігати банківські картки.
Виріз кожної із секцій має незвичайну форму, що дозволяє легко їх виймати та повертати назад. Внутрішня монетниця на блискавці оснащена невеликим розширенням, тож у ній поміститься невелика кількість монет.
Ця модель чоловічого портмоне має компактну форму, тому не займе багато місця.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴









